Dance Day Celebrations

Шановні колеги, шанувальники танцювального мистецтва, 29 квітня, як і кожного року, починаючи з 1982 року, в усьому світі День Танцю буде відзначатися мільйонами танцівників. Ця ініціатива належить Міжнародній Раді Танцю CID UNESCO, Париж.

Сьогодні, коли Україна приєдналась до великої танцювальної родини CID UNESCO, завдяки створенню Львівської секції CID UNESCO , ми закликаємо Вас приєднатися до цієї чудової ініціативи і відсвяткувати День Танцю разом!

Підтримуючи ідею Міжнародної Ради Танцю щодо святкуванню Дня Танцю ми вважаємо за необхідне привернути увагу широкої українською спільноти до таких загальногуманістичних і дуже актуальних для сьогоднішньої України властивостей танцю як можливість розвитку людини через танець, духовне об’єднання та знищення кордонів в свідомості людей, розширення світогляду.

29 квітня вже не за горами, себто зараз самий час зайнятися підготовкою до святкування Дня Танцю. Ми пропонуємо цього року відсвяткувати День Танцю в Україні написанням статей на тему: «Танець – світ без кордонів». Згадайте та поділіться своїм досвідом, як танець, ваше танцювальне життя допомогли Вам познайомитись з іншими культурами, традиціями. Розкажіть про Ваші танцювальні подорожі, як це змінило і розширило Ваш світогляд.

Якщо ви бажаєте поділитися з нами і вашими друзями своїми думками щодо світу танцю, який не має кордонів, пропонуємо Вам до 20 квітня надіслати на адресу anna.frejyastudio@gmail.com текст Вашої статті, посилання на Ваші фото, відео. Прийняти участь можуть як індивідуальні танцюристи, так і танцювальні колективи, студії, школи танцю. Після погодження Ви зможете розмістити відповідні статті, фото, відео на зручних для Вас ресурсах, соціальних мережах, посилання на дані статті будуть розміщені на нашому сайті.