Конгреси CID

Конгреси CID

Конгреси CID є найчисленнішими заходами для фахівців у сфері танцю з усіх куточків світу. Участь в конгресі - це найкраща можливість, продемонструвати свою роботу широкій аудиторії спеціалістів з теорії та практики танцювального мистецтва: викладачам танцю, хореографам, дослідникам танцю, танцівникам та іншим фахівцям, чия діяльність пов'язана з танцем.

Призначений в першу чергу для професіоналів, конгрес об'єднує в собі наукову конференцію, виставки та майстер-класи, неофіційні обговорення та інші заходи, що полегшують встановлення контакту між учасниками, для подальшого плідного співробітництва.

На ньому представлені всі форми танцю. Конгрес є абсолютно некомерційним заходом. Він радикально відрізняється від фестивалів, семінарів, конкурсів, форумів або відкритих конференцій. Там немає сторонніх спостерігачів або запрошених гостей, брати участь у ранкових заходах можуть тільки зареєстровані учасники; глядачі можуть відвідувати виключно вечірні вистави.

Щоденна 10-тигодинна програма включає в себе: 

  • презентації та вільне обговорення доповідей та досліджень;
  • лекції на актуальні теми, що є результатами багаторічного досвіду авторів;
  • майстер класи, де викладачі стисло демонструють свої методики;
  • виступи танцювальних колективів, дуетів та сольні номери;
  • перегляд відеозаписів хореографічних номерів або цілих вистав;
  • виставка-продаж книжок, відео- та аудіо- матеріалів, художніх творів, танцювальних костюмів та аксесуарів тощо;
  • вечори, де учасники можуть відпочити та поспілкуватися в комфортній обстановці або потанцювати під місцеву музику;
  • відвідування танцювальних шкіл, музеїв та інших цікавих місць, пов'язаних з танцювальним мистецтвом.

Попереднє представлення презентації (дослідницької доповіді, лекції-демонстрації, вистави, майстер-класу, виставки, показу відеоматеріалів) не є обов'язковим для участі в Конгрессі. Але за наявності, текст для кожної презентації має бути відправлений за один місяць до початку Конгресу, для погодження з Науковим Комітетом.

Можлива також заочна участь; презентації та інші матеріали таких учасників будуть включені до програми та розміщені на сайті, який відвідують десятки тисяч професіоналів в танцювальній сфері з усього світу.

Щоб подати заявку на отримання візи у консульствах та / або фінансової допомоги, зареєстровані учасники отримую офіційний сертифікат.

http://www.cid-portal.org/cdr/