Міжнародний конгрес у Львові 25-27 серпня 2017р

                                                                                                                                                                                          Congress details in EnglishМіжнародний конгрес з досліджень у сфері танців 
під егідою Міжнародної танцювальної ради при ЮНЕСКО (CID UNESCO) 
відбудеться у Львові 25-27 серпня 2017р.

Запрошуємо взяти участь у Міжнародному конгресі, присвяченому дослідженням у сфері танцю. 

   Престижний форум, який об’єднує фахівців з усього світу, Конгрес є відкритим для представників всіх форм танцювального мистецтва: балет, народні та сучасні танці, бальні, східні танці, танго, фламенко, танцювальна терапія, реабілітаційна практика, тощо. Це чудова можливість представити свою унікальну методику або інноваційні дослідження на тему танцювального мистецтва, отримати нові знання та встановити ділові контакти з теоретиками та практиками в галузі танцю, представниками танцювальної традиції з усього світу. 

Місце проведення: Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької. 

Захід відбувається за підтримки Ukrainian Dance Federation, Lviv Opera/ Львівська Опера-офіційна сторінка, Кафедри режисури та хореографії Львівського національного універитету ім. І. Франка, Інститута Суспільних Ініціатив у партнерстві з Британською радою та Управлінням культури Львівської міської ради.

Форма участі: 

- Наукова доповідь/лекція, присвячені дослідженням в області різних аспектів танцю та хореографії, з презентацією відео-матеріалів та слайдів (20 хв.) 

- Проведення майстер-класу (30 хв.) 

- Шоу-номер у виконання колективу, дуету, соло (5-10 хв.) 

- Виставка або продаж вашої продукції (книжки, диски, картини, костюми тощо) 

   Конгрес організований Львівською секцією Міжнародної танцювальної ради при ЮНЕСКО (CID UNESCO). Подія носить некомерційних характер та проводиться у форматі, що відрізняється від фестивалю, конкурсу, серії майстер-класів або відкритої конференції. 

   До участі запрошуються організації, танцювальні школи та фізичні особи, що є членами Міжнародної танцювальної ради при ЮНЕСКО (CID UNESCO) – офіційної міжнародної організації в сфері танців. З процедурою оформлення членства можна ознайомитись на сайті http://www.cid-lviv.org/cid-unesco/membership

   Участь в Конгресі можлива без проведення презентації. Також можлива заочна участь: робота такого учасника буде включена до програми Конгресу та розміщена на веб-сайті, який відвідують тисячі професіоналів із сфери танців з усього світу. 

Для подання заявки на участь, сплати реєстраційного збору та подальшої реєстрації на Конгрес необхідно відправити свої дані (ім’я, прізвище, контактні дані, назву лекції/майстер-класу/презентації) організаторам на електронну адресу lvivsectioncid@gmail.com

Для отримання подальшої інформації або допомоги щодо оформлення членства та участі у Конгресі просимо звертатися до представників Львівської секції CID UNESCO:

Тел.: +38 (096) 7541663 – Олена Піхуля, Віце-президент секції CID UNESCO у Львові 

Тел.: +38 (063) 8120103 – Тетяна Василенко, Генеральний секретар секції CID UNESCO у Львові