Програма Конгресу

1й день - Пятниця, 25 Серпня 2017



Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької 

м. Львів, пр. Свободи, 28 

9.00 - 10.00
Реєстрація учасників

10.00 - 10.30
Церемонія відкриття Конгресу

Лекції  -  Дзеркальна зала

Координатор: Олена Піхуля

10.40
Dr. Hassan Khalil: Походження східного танцю: від природи до спектаклю

11.00
Наталія Кравець: М'язова система і танець

11.20
Наталія Моголівець: Натья-йога: методи розвитку через танцювальне мистецтво

11.40
Олег Петрик: Класична хореографія: ілюзія та реальність. Значення технології у класичній хореографії

12.00 Олександр Плахотнюк: Представники школи модернового танцю Галичини початку ХХ століття

12.20
Britta Nuria Wenn: Емоційний інтелект, X-фактор у викладанні танцю

12.40
Уляна Кулікова: Менеджмент танцювальної школи: управління та розвиток

13.00 - 13.30
перерва на каву

13.30 Світлана Славіогло: Розвиток сексуальності через танцювальне мистецтво

13.50
Ганна Ніколенко: Танцювальний фешин: чи є мода в світі танців? (на прикладі стилю хіп-хоп)

14.10 Олександра Улашина: Методика викладання танцю на пілоні як практика розвитку людини

14.30
Олександра Комолова: Натья-йога для танцюристів на пілоні

15.00 - 16.00
обідня перерва

Майстер класи - Балетний клас

Координатор: Олександра Середа

16.00  Алла Мякуш: Афро-хаус

16.30  Олександра Варавіна: Елегантна робота корпусу у фламенко

17.00  Інна Бурдейна, Христина Бурдейна: Боді-Балет

17.30  Meenakshi Dora Bittner: Бхаратанатьям

18.00  Віталія Губенко: Сексі Стайл

18.30  Daniela Breda: Контемпорарі Хортон

19.00  Дмитро Слюсаренко: Єгипетська гімнастика - синтез танцю і оздоровчої практики

19.30  Ганна Загребіна: Основи Ча-ча-ча


 2й день - Субота, 26 Серпня 2017

9.00 - 10.00 Реєстрація учасників

Лекції - Дзеркальна зала

Координатор: Олена Піхуля

10.00  Віталія Губенко: Епатаж в танці

10.20 Олена Піхуля: Різноманітність культурних та психо-емоційних кодів в трайбл-фьюжн

10.40 Катерина Бусель: Парні танці як можливість поліпшення взаємодії між людьми (на прикладі аргентинського танцю)

11.00  Alessia Fortuna: Тріадичний балет Оскара Шлеммера. Жовта сцена: хореографічний аналіз Алезії Фортуни.

11.20  Дмитро Слюсаренко: Танцювальна традиція храму Шиви Натараджи, Південна Індія

11.40   Катерина Палій: Закони підготовки танцювального виступу

12.00 Олександра Варавіна: Додаткові танцювальні навантаження для танцюристів у напрямку фламенко

12.20   Олена Рогалевич: Характерні особливості танцювального мистецтва у французів

12.40 - 13.00 перерва на каву   

13.00 Stergios Theocharidis: Теарт Dora Stratou Dance в Афінах як єдина в усьому світі унікальна танцювальна організація

13.20 Аеліта Кондратова: Інноваційні педагогічні та психологічні методи танцювальної терапії та оздоровчі технології

13.30  Roberta Di Laurа: Балерина Проект Берлін (відео-презентація)

13.40  Askanda Issack Koma, Al Hissein Ali Moussa Nimir, Nadjada Isshak Yacoub: Танцювальна культура Чаду (відео-презентація)

14.00  Meenakshi Dora Bittner: Перформанс

14.15  Medlove K. Brima, Ebrima Bah, Amara Touray, Fatoumata Ceesay, Alhagie Sulayaman Sanneh: Перформанс

14.30 - 15.30   обідня перерва

Майстер класи  - Балетний клас



Координатор: Олександра Середа

15.30
Катерина Палій: Джаз-фанк хореографія

16.00 Britta Nuria Wenn: Як показати емоцію та душу в танці

16.30
Dr. Hassan Khalil: Танці під скрипку такасим, неметрична, мелодійна музична імпровізація на Близькому Сході та східному танці

17.00
Олена Лакшмі: Індійський класичний танець Кучіпуді – мова жестів Півдня Індії

17.30 Ганна Коломійцева: Дансхолл хореографія

18.00 Юлія Басенко: Зумба

18.30
Євгенія Коршунова: Особливості навчання класичного танцю дорослих людей без будь-якого рівня підготовки

19.00 Олексій Потьомкін: Роль баланса в класичному танці

 

3й День - Неділя, 27 Серпня 2017 


9.00 - 10.00
Реєстрація учасників

Лекції - Дзеркальна зала

Координатор: Олена Піхуля

10.00  Наталія Боровик: Закони сценічного мистецтва

10.20 Вікторія Мартинова: Сучасний танець та його коріння в йозі, загальні аспекти дослідження та розвитку людини

10.40  Олександра Середа: Хіп-хоп як культурний рух

11.00 Ольга Головня: Практики йоги для активізації серцево-судинної системи танцюристів

11.20 Денис Гратий: Програма по збільшенню висоти стрибків у танцювальному спорті для дівчаток 11-18 років

11.40  Ганна Коломійцева: Розвиток навичок танцювальної імпровізації в учнів напрямку данс хол

12.00  Meenakshi Dora Bittner: Над місяцем (відеопрезентація)

12.20  Надія Фаткєєва: Авторська методика розвитку емоційності і чуттєвості танцюристів на пілоні

12.40  Mercede Kia: Танцювальна класика Близького Сходу

13.00  Medlove K. Brima & Co: Коронація місцевого начальника

13.20 - 13.40 перерва на каву   

13.40  Britta Nuria Wenn: Перформанс

14.00  Daniela Breda: Перформанс

14.20  Mercede Kia & Sadegh Cheraghi Nazar: Перформанс

14.40  Kouma Assembe Terrence Kevin: Перформанс

14.50 Askanda Issack Koma, Al Hissein Ali Moussa Nimir, Nadjada Isshak Yacoub : Перформанс


15.00 - 16.00 обідня перерва

Майстер класи -  Балетний клас

Координатор: Олександра Середа

16.00  Світлана Мількевич: Фієста - мова Фламенко. Танцювальна техніка Пор Булєрія

16.30  Марія Осмачко: Основи класичного індійського танцю Одіссі

17.00  Олена Сунгурова: Латина-стріпданс

17.30 Тетяна Василенко: Контраст зміїнних рухів і замків в Трайбл Фюжн беліданс    

18.00 - 19.00 Церемонія  закриття  Конгресу