Міжнародний конгрес у Львові 9-11 серпня 2019р

                                                                                                                                                                                          

Зарошуємо до участі у Міжнародному Конгресі з досліджень у сфері танців
під егідою Міжнародної Ради Танцю при ЮНЕСКО (CID UNESCO),
який відбудеться у Львові
09-11 серпня 2019 р.
Конгрес організовує Львівська секція Міжнародної Ради Танцю при ЮНЕСКО (CID UNESCO) за підтримки факультету культури і мистецтв Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівської міської ради, Всеукраїнської Федерації Танцю.

Участь у Конгресі CID - це унікальна можливість представити свою методику або інноваційні дослідження у галузі танцювального мистецтва, отримати нові знання та встановити корисні контакти з теоретиками та практиками танцювальної традиції з усього світу.

Форма участі:

- Наукова доповідь/лекція, присвячені дослідженням в області різних аспектів танцю та хореографії, з презентацією відеоматеріалів та слайдів (20 хв.)

- Проведення майстер-класу (30 хв.)

- Шоу-номер у виконання колективу, дуету, соло (5-10 хв.)

- Виставка або продаж вашої продукції (книжки, диски, картини, костюми тощо)

Можлива заочна участь у конгресі (робота такого учасника буде включена до програми конгресу та розміщена на веб-сайті, який відвідують тисячі професіоналів зі сфери танців з усього світу).

Конгрес є відкритим для представників усіх форм танцювального мистецтва: балет, народні та сучасні танці, бальні, східні танці, танго, фламенко, танцювальна терапія, реабілітаційна практика і т.д.

До участі запрошуються фізичні особи, організації, танцювальні школи що є членами Міжнародної танцювальної ради при ЮНЕСКО (CID UNESCO) – офіційної міжнародної організації у сфері танців.

Для подання заявки на участь, сплати реєстраційного збору та подальшої реєстрації на конгрес необхідно відправити свої дані (ім’я, прізвище, контактні дані, назву лекції/майстер-класу/презентації) організаторам на електронну адресу - lvivsectioncid@gmail.com.

З процедурою оформлення членства можна ознайомитись на сайті http://www.cid-lviv.org/home/miznarodna-rada-tancu-cid-pariz/membership

Для отримання подальшої інформації або допомоги щодо оформлення членства та участі у конгресі просимо звертатися до представників Львівської секції CID UNESCO:

Тел.: +38 (096) 7541663 – Олена Піхуля, Заступник Президента секції CID UNESCO у Львові

Тел.: +38 (063) 8120103 – Тетяна Василенко, Віце - Президент секції CID UNESCO у Львові

E-mail: lvivsectioncid@gmail.com

www.cid-lviv.org/congress-2017

www.cid-portal.org/cdr