Міжнародний конгрес у Львові 9-11 серпня 2019р

                                                                                                                                                                                          

Зарошуємо до участі у Міжнародному Конгресі з досліджень у сфері танців
під егідою Міжнародної Ради Танцю при ЮНЕСКО (CID UNESCO),
який відбудеться у Львові
09-11 серпня 2019 р.

Конгрес організовує Львівська секція Міжнародної Ради Танцю при ЮНЕСКО (CID UNESCO) за підтримки Кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівської міської ради, Всеукраїнської Федерації Танцю.

Участь у Конгресі CID - це унікальна можливість представити свою методику або інноваційні дослідження у галузі танцювального мистецтва, отримати нові знання та встановити корисні контакти з теоретиками та практиками танцювальної традиції з усього світу.

Форма участі:

- Наукова доповідь/лекція, присвячені дослідженням в області різних аспектів танцю та хореографії, з презентацією відеоматеріалів та слайдів (20 хв.)

- Проведення майстер-класу (30 хв.)

- Шоу-номер у виконання колективу, дуету, соло (5-10 хв.)

- Виставка або продаж вашої продукції (книжки, диски, картини, костюми тощо)

Можлива заочна участь у конгресі (робота такого учасника буде включена до програми конгресу та розміщена на веб-сайті, який відвідують тисячі професіоналів зі сфери танців з усього світу).

Конгрес є відкритим для представників усіх форм танцювального мистецтва: балет, народні та сучасні танці, бальні, східні танці, танго, фламенко, танцювальна терапія, реабілітаційна практика і т.д.

До участі запрошуються фізичні особи, організації, танцювальні школи що є членами Міжнародної танцювальної ради при ЮНЕСКО (CID UNESCO) – офіційної міжнародної організації у сфері танців.

Для подання заявки на участь, сплати реєстраційного збору та подальшої реєстрації на конгрес необхідно відправити свої дані (ім’я, прізвище, контактні дані, назву лекції/майстер-класу/презентації) організаторам на електронну адресу - lvivsectioncid@gmail.com.

З процедурою оформлення членства можна ознайомитись на сайті http://www.cid-lviv.org/home/miznarodna-rada-tancu-cid-pariz/membership

Для отримання подальшої інформації або допомоги щодо оформлення членства та участі у конгресі просимо звертатися до представників Львівської секції CID UNESCO:

Тел.: +38 (096) 7541663 – Олена Піхуля, Віце-президент секції CID UNESCO у Львові

Тел.: +38 (063) 8120103 – Тетяна Василенко, Генеральний секретар секції CID UNESCO у Львові

E-mail: lvivsectioncid@gmail.com

www.cid-lviv.org/congress-2017

www.cid-portal.org/cdr