Вимоги до презентації

Норми для презентацій

Презентацією може бути:

- Лекція-демонстрація (презентація теми за допомогою Powerpoint або відеопрезентація)

- Доповідь-дослідження (неопубліковані результати дослідницького проекту з науковою методологією)

- Клас (демонстрація методики викладання, хореографія або певні танці)

- Виступ (виконання на сцені)

- Виставка (демонстрація та / або продаж матеріалу)

- Відеопроекція (просто показ відео з роботою)

 

Для кожної презентації необхідно подати окремий файл до конгресу, щоб він був включений в опрацювання. Цей текст може супроводжуватися зразками зображень, музики або відео.

 

Кожен учасник може подати лише одну презентацію в кожній категорії (не два класи або два виступи, наприклад). Він / вона може представити другу презентацію спільно з іншим учасником, незалежно від того чи він присутній або відсутній. Доповідачі повинні бути зареєстровані заздалегідь, щоб бути включеними до друкованої програми.

 

Дозволений час 

Лекція: 20 хвилин (включаючи запитання аудиторії); Класи 30 хвилин; Виступ від 5 до 10 хвилин на сцені.

 

Публікація 

Матеріали повністю будуть опубліковані на веб-сайті Конгресу, що переглядається багатьма тисячами відвідувачів.

 

Мови 

Робочі мови – українська, англійська, російська.

 

Тексти

6000 слів максимум для кожної презентації.

 

Формат

Відправте текст електронною поштою у форматі .doc або .ppt.

 

Структура текстів 

Розділіть свій текст на розділи, кожен із заголовком з нумерацією. Почніть з вашого імені, назви презентації, плану, а потім розділів розгортання вашої теми. Включіть коротку презентацію автора (профіль, резюме) у текст.

 

Зміст інших текстів 

Тексти, що супроводжують лекцію, клас, виступ або виставку, є коротким або детальним описом. Надішліть окремий текст для кожної презентації, дотримуючись наведених вище норм.

 

Якщо ви не можете бути присутніми, ви можете зареєструватися та надіслати свій текст, щоб бути включеним до розгляду після затвердження.

Дозволений час становить 20 хвилин для коротких усних коментарів (не читання поданого тексту), включаючи час для запитання аудиторії. Усі співавтори повинні бути зареєстрованими учасниками, навіть якщо вони не можуть бути присутніми на Конгресі.


Дослідницькі доповіді (документи)

Дослідницька доповідь (або дослідницький документ) містить неопубліковані результати оригінального дослідницького проекту. Вона може об'єктивно описувати ситуацію відносно танцю в країні чи регіоні. Вона може охоплювати певну форму танцю (балет, народний танець, бальні танці тощо) або галузь (освіта, виступ, ученість тощо) на національному або регіональному рівні. Це стислий та інформативний документ, що дає загальну картину. Основна увага приділяється наданню фактів, цифр або підрахунків, тенденцій та потреб.

Надішліть файл електронною поштою за місяць до конгресу, щоб його було переглянуто та включено до матеріалів. Тексти повинні містити: назву, ім’я автора, текст розділений на розділи (вступ, підрозділи, примітки, посилання, підписи ілюстрацій), коротка презентація автора, ім'я та повна адреса.

Представлені дослідницькі доповіді мають бути неопублікованими і можуть бути присвячені таким темам:

- Дослідження, проведені відповідно до наукової методології (етнографічні, соціологічні, історичні, педагогічні, психологічні, медичні тощо)

- Дослідження танцю, пов'язані з іншими темами, такими як музика, костюм, театр тощо.

- Організаційні, мистецькі, соціальні, наукові, освітні, економічні та інші підходи на підставі підтверджених проектів.

- Доповіді про стан танцю в конкретній області, області або країні.

 

Лекції-демонстрації

Лекція-демонстрація може включати в себе відео або презентацію Powerpoint, з усними коментарями доповідача. Дозволений час 20 хвилин, включаючи запитання аудиторії.

Надішліть файл з деталями: заголовок, текст, фотографії, зразки музики чи відео, тривалість, ім'я та адресу доповідача, необхідне обладнання. Формати, як зазначено вище.

 

Класи

Для фізичної демонстрації танцю або методики викладання допускається 30 хвилин часу. Надішліть файл з заголовком вашого класу та його описом. Ви можете включати зразки фотографій, музики та / або відео (див. формати вище) для розгляду.

 

Виступи

Для виступу на сцені час обмежений (від 5 хвилин для соло до 10 хвилин для великих груп), оскільки аудиторія складається з фахівців. Надішліть текстовий файл із заголовком, описом, вимогами. Ви можете включати зразки фотографій, музики та / або відео (див. формати вище) для розгляду.

 

Відео презентації

Формат зразків відео: .mpeg2

 

Кінцевий термін

Просимо надіслати опис вашої презентації (повний текст, що остаточно супроводжується фотографіями, відео та / або музикою) до 10 серпня 2017 р.