Фотозвіт з Міжнародного Конгресу у Львові 2017

Міжнародний Конгрес з досліджень у сфері танців

Проходив під егідою Міжнародної танцювальної ради при ЮНЕСКО (CID UNESCO),

25-27 серпня 2017 р.

 Львів, Україна

   Конгрес був організований Львівською секцією CID при UNESCO і проходив у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької

   Захід відбувся за підтримки Української Федерації танців, Львівського національного академічного театру опери та балету,  Кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету ім. І. Франка, Інституту Суспільних Ініціатив у партнерстві з Британською радою та Управлінням культури Львівської міської ради.

    Престижний форум об’єднав фахівців з різних куточків світу! Конгрес був відкритим для представників всіх форм танцювального мистецтва: балет, народні та сучасні танці, бальні, східні танці, танго, фламенко, танцювальна терапія, реабілітаційна практика, тощо. Учасники мали чудову можливість представити свою унікальну методику або інноваційні дослідження на тему танцювального мистецтва, отримати нові знання та встановити ділові контакти з теоретиками та практиками в галузі танцю, представниками танцювальної традиції з усього світу. 

• 80 учасників з 10 країн світу: Єгипет, Бельгія, Аргентина, Угорщина, Італія, Гамбія, Камерун, Іран та інші;

• 34 лекції та 20 майстер-класів;

• наймолодшому учаснику 17, найстаршому - майже 80!

«Важливо, щоб українські танцюристи спілкувалися і знайомилися з танцюристами з інших країн, запрошували один одного на майстер-класи, обмінювалися досвідом. Конгрес - це як раз таке місце, де танцюристи можуть обмінюватись досвідом. Також хочеться, щоб у нас з'явилися міжнародні проекти в сфері танців, щоб учасникам конгресу в майбутньому  вдалося створити щось принципово нове і цікаве в своїх напрямках. Ми задали тон розвитку нового покоління танцюристів в Україні і показали їм нові горизонти в танцювальному світі, поставили нові маяки і орієнтири для руху»

 - Наталя Моголівець, президент Львівської секції CID при UNESCO