Головна‎ > ‎

Фотозвіт з Міжнародного Конгресу у Львові 2019

Міжнародний Конгрес з досліджень у сфері танців
пройшов під егідою Міжнародної танцювальної ради при ЮНЕСКО (CID)
09-11 серпня 2019 р.

 
Конгрес був вже вдруге організований Львівською секцією CID. Захід відбувся за підтримки Кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівського конференц-бюро і Української федерації танців та проходив у Львівському національному університеті ім. І. Франка і студії йоги і танцю «Shakti Yoga Shala».

Наймасшабніші збори професіоналів у сфері танцю об’єднали фахівців з різних куточків світу! Конгрес був відкритим для представників всіх форм танцювального мистецтва: соціальні, народні та сучасні танці, бальні, східні та індійські танці, танго, фламенко, танцювальна терапія, реабілітаційна практика, тощо. Учасники мали чудову можливість представити свою унікальну методику та інноваційні дослідження на тему танцювального мистецтва, отримати нові знання та встановити ділові контакти з теоретиками та практиками в галузі танцю, представниками танцювальної традиції з усього світу.

Цього року в Конгресі взяли участь 96 учасників з 8 країн світу (в тому числі 12 іноземних фахівців танцю з Німеччини, ОАЕ, Польщі, Греції, Словаччини, Італії та США).

Програма заходу включала в себе:
  • 42 лекції
  • 44 майстер-класи
  • 19 перформансів
  • 120 танцюристів вийшло на сцену заключного концерту
«Ми мислимо глобальніше ніж це було вчора,
Ми бажаємо бути більш професійними та загартованими!
Ми ті, хто створює історію!
Ми грайливі та захопленні світом танцю, який вчить нас!
Кожний новий танок, який ми вивчаємо
відображає нас в новій грані та трансформує назавжди!»
- із почесного слова Наталії Моголівець, президента Львівської секції CID, на церемонії відкриття 2го у Львові Міжнародного конгресу з досліджень у сфері танців під егідою Міжнародної танцювальної ради при ЮНЕСКО (CID)